‎2.10.2011. Tehnička intervencija uslIjed prometne nesreće

Od strane zapovjednika VZG-a Sveta Nedelja Nevenka Čižmešije dobivamo dobivamo dojavu o prometnoj nesreći na križanju Stare Karlovačke i Svetonedeljske ceste u Kalinovici.
Došavši na mjesto događaja za konstatirati je bilo da je došlo do sudara autobusa Autoturista iz Samobora i osobnog vozila KIA Pride. Na samom mjestu događaja vršila se pomoć pri sanaciji nesreće, a po usmenoj zapovjedi zapovjednika VZG Sveta Nedelja Nevenka Čižmešije putnica iz osobnog automobila zbog nedostatnosti kapaciteta vozila ŽHMP Samobor prevezena je kombi vozilom u HMP Samobor na liječničku obradu.
Osim članova DVD-a Kerestinec intervenciji su bili prisutni vatrogasci DVD-a Sveta Nedelja, JVP Samobor, te dežurne ophodnje XIV PP Samobor. pomoć pri sanaciji nesreće, a po usmenoj zapovjedi zapovjednika VZG Sveta Nedelja Nevenka Čižmešije putnica iz osobnog automobila zbog nedostatnosti kapaciteta vozila ŽHMP Samobor prevezena je kombi vozilom u HMP Samobor na liječničku obradu.
Osim članova DVD-a Kerestinec intervenciji su bili prisutni vatrogasci DVD-a Sveta Nedelja, JVP Samobor, te dežurne ophodnje XIV PP Samobor.pomoć pri sanaciji nesreće, a po usmenoj zapovijedi zapovjednik VZG-a Sveta Nedelja Nevenka Čižmešije putnica iz osobnog automobila prevezena je zbog nedostatnosti kapaciteta vozila ispostave ŽHMP Samobor na liječničku obradu.