20.02.2012. Sastanak Upravnog odbora DVD-a Kerestinec

U srijedu 20.02.2013. god. upravni odbor DVD-a Kerestinec održao je svoj drugi sastanak u ovoj godini.

Aktualna tematika je bila delegiranje dužnosnika za novi saziv skupštine VZG-a Sveta Nedelja u mandatnom razdoblju 2013. – 2017.godine.

Nakon rasprave zaključeno je da se za predsjednika predlaže Ivica Petravić, za dopredsjednika Damir Marenić, za tajnika Zajednice Daniela Dekanić.

Nadalje za zapovjednika se predlaže Mario Čižmešija, a za dozapovjednika Dario Devčić.

Za nadzorni odbor su predloženi Goran Škarić, Drago Francetić i Nevenko Čižmešija.

Razmatrano je o Društvu i vatrogascu 2012. Godineveć kontinuiranom projektu nagrađivanja VZG-a Sveta Nedelja. Za vatrogasca godine predložena je Daniela Dekanić, a za Društvo godine DVD Strmec.

U daljnjem tijeku sastanka dogovarani su tekući zadaci, kao i definiranje odabira delegata na sjednicama Skupština prijateljskih Društava.