31.12.2014. 22:00 – 02:00 DEŽURSTVO NA ORGANIZIRANOM DOČEKU NOVE GODINE NA TRGU ANTE STRAČEVIĆA U SVETOJ NEDELJI

dvd-kerestinec-lampioni-sv-nedelja-docekZa članove DVD-a Kerestinec Martina Čižmešiju, Mathiasa Mikeka i Juricu Vojvodića, stara 2014. i nova 2015. godina završila je odnosno započela je radno vatrogasnnim dežurstvom na eventu dočeka nove godine u organizaciji poglavarstva grada Sveta Nedelja na Trgu Ante Starčevića u Svetoj Nedelji.
Vatrogasno dežurstvo je obavljan i organizirano pod vodstvom i koordinacijom zapovjednika VZG Sveta Nedelja Nevenka Čižmešije Nevenko Čižmešija.

Vatrogasno dežurstvo se obavljalo sa kombi vozilom i vatrogasnim spravama i opremom potrebnim za vatrogasna dežurstva ovakve prirode.