ČESTITKA POVODOM VJENČANJA NAŠE DRAGE ČLANICE

U subotu 19.07.2008. g. članica DVD-a Kerestinec Martina Čakanić svečanim činom vjenčanja uplovila je u bračnu luku i postala suprugom gosp. Ivana Lackovića.

Kao članica DVD-a od 1993. g. odgovorno i predano sudjeluje u radu te ga započinje kao članica natjecateljske ekipe koja je svojim izuzetnim rezultatima proslavila i Kerestinec i ondašnju općinu Sveta Nedelja. Svoje tako stečeno vatrogasno znanje i iskustvo sa brojnih uspješnih natjecanja prenosi na druge generacije te vodi ekipe mladeži i djece. Zbog svojih rezultata u radu imenovana je predsjednicom Komisije za natjecanja i mladež VZG-a Sveta Nedelja. Ovu funkciju obavlja izuzetno profesionalno, stručno i kompetentno posebice zbog svog fakultetskog obrazovanja tj. zanimanja koje joj uvelike pomaže u radu sa djecom i mladeži. Osim navedenog, obnašala je i dužnost tajnika DVD-a.

Članovi DVD-a Kerestinec upućuju iskrene čestitke Martini i Ivanu !

Želimo im sve najbolje u budućem zajedničkom životu, kako na privatnom tako i na poslovnom planu uz ostvarenje svih želja i snova.