ČESTITKA POVODOM VJENČANJA ZAPOVJEDNIKA DVD-a KERESTINEC DARIA KLEMENČIĆA

U subotu 28.8.2010. g. zapovjednik DVD-a Kerestinec Dario Klemenčić svečanim činom vjenčanja uplovio je u bračnu luku i postao suprug Mateje Tomašković.

Kao član DVD-a od 1993. g. odgovorno i predano sudjeluje u radu te ga započinje kao član natjecateljske ekipe koja je svojim izuzetnim rezultatima proslavila i Kerestinec i ondašnju općinu Sveta Nedelja. Svoje tako stečeno vatrogasno znanje i ljubav prema vatrogastvu usavršivši se do zvanja vatrogasni dočasnik, okrunio je uspješno završivši školu za profesionalnog vatrogasca postavši vatrogasni časnik, te nakon kadrovskih promjena 2009. postaje zapovjednik DVD-a Kerestinec, prešavši sa dužnosti dozapovjednika koju je preuzeo početkom iste godine.

Članovi DVD-a Kerestinec upućuju iskrene čestitke Mateji i Dariu !

Želimo im sve najbolje u budućem zajedničkom životu, kako na privatnom tako i na poslovnom planu uz ostvarenje svih želja i snova.