Nastup vatrogasaca djece na 10. Kupu Bregane

X Kup DVD-a Bregana

U subotu 03.07.2010. g. dječja ekipa DVD-a Kerestinec nastupila je na vatrogasnom natjecanju u Bregani. Natjecanje se održavalo na školskom igralištu u Bregani,sa početkom u 15:00 h.

Na samom natjecanju nastupilo je 7 ekipa u „vatrogasci djeca m“ kategoriji i 3 ekipe u kategoriji „vatrogasci djeca ž“.

Po završetku same vježbe zbog izrazito vrućeg i sunčanog vremena, uputili smo se u dvorišne prostore DVD-a Bregana te u hladovini proveli vrijeme uz igru i druženje do samog proglašenja rezultata.

Ekipa DVD-a Kerestinec osvojila je 3. mjesto sa rezultatom od 12,6 s!

Ponosni smo na osvojeni rezultat i na sve bolje vrijeme izvođenja vježbi na natjecanjima. Svi prošlogodišnji članovi ekipe redovito dolaze na sve vježbe i  marljivo rade kako bi postali što brži i bolji da mogu na natjecanjima konkurirati ostalim ekipama.  Voditelju ekipe posebno je zadovoljstvo pratiti napredak svih članova ekipe što je rezultat truda i volje za kako to sami članovi kažu „vatrogascima“! Naravno, moramo istaknuti i izvrsnu suradnju sa roditeljima koji su uvijek tu i vjerno prate naše male vatrogasce, podupiru ih i bodre jer znaju da su njihova djeca odabrala plemenitu slobodnu aktivnost.