ODRŽAN SASTANAK SVIH ČLANOVA DRUŠTVA

U ponedjeljak 15.12.2008. održan je sastanak svih članova društva u prostorijama DVD-a Kerestinec. Na sastanku je proanalizirano nekoliko aktualnih tema koje su značajne za samo društvo i daljni rad istog :

• analiziran je rad u proteklom razdoblju
  • 5 članova DVD-a Kerestinec uspješno je završilo osposobljavanje za specijalnost STROJAR
  • dva kandidata za zvanje Vatrogasni dočasnik i jedan kandidat za zvanje Vatrogasac pohađaju osposobljavanje za vatrogasna zvanja pri VZG-u Sveta Nedelja koje je u tijeku i traje do sredine ožujka 2009.g.
  • dogovoreno je izvođenje vježbe koje zapovjedništvo društva duguje prema planu rada za ovu godinu
  • počele su pripreme za kadroviranje u samom DVD-u te prema VZG-u sukladno odlukama i sugestijama predsjedništva VZG-a Sveta Nedelja obzirom da je pred nama izborna godina
  • određen je datum održavanja izborne sjednice skupštine DVD-a Kerestinec – subota 14.03.2009.