ODRŽAN SASTANAK SVIH ČLANOVA DRUŠTVA

Temeljem analize rada u predstojećem razdoblju, u ponedjeljak 25.08.2008. g. održan je sastanak svih članova društva na kojem se između ostalog razmatralo o određenim kadrovskim promjenama te o daljnjim zadacima.

Na sastanku su donesene slijedeće odluke:

– novi v.d. zapovjednika DVD-a Kerestinec je Mario Širanović, obzirom da dosadašnji zapovjednik Martin Čižmešija trenutno nije u mogućnosti obnašati tu dužnost

– dozapovjednik ostaje Nenad Širanović, dok dosadašnji drugi dozapovjednik Antonio Širanović prelazi u Upravni odbor Društva, jednako kao i Martin Čižmešija te Ivana Režić koji također ulaze u Upravni odbor

– donesene su također određene smjernice i zadaci do kraja godine :

• osposobljavanje za vatrogasna zvanja i sprecijalnosti
  • rad u operativnom sektoru
  • odaziv na natjecanja
  • aktivnosti koje obilježavaju događanja u društvenoj zajednici

Članovi su se na sastanku složili sa svim navedenim, iznijeli svoje prijedloge i sugestije te donijeli plan koji podupire daljnje napredovanje u radu i djelovanju ovog društva.