ODRŽAN SASTANAK UPRAVNOG ODBORA

U ponedjeljak 02.02.2009. g. održan je sastanak upravnog odbora DVD-a Kerestinec gdje su između ostalog doneseni planovi i smjernice za ovogodišnju sjednicu skupštine DVD-a Kerestinec koja je izborna, a također raspravljalo se i o ciljevima koje bi trebalo realizirati tijekom 2009.g.

Prijedlog za tijela upravljanja su da upravni i nadzorni odbor čine slijedeći članovi:

UPRAVNI ODBOR:

• predsjednik Goran Škarić
  • dopredsjednik Mario Čižmešija
  • zapovjednik Nenad Širanović
  • dozapovjednik Dario Klemenčić
  • tajnik Ivan Špehar
  • blagajnik Daniela Dekanić
  • spremištar Darko Fumić
  • članovi – Damir Klemenčić i Mato Mikek

NADZORNI ODBOR:

• predsjednik Martin Čižmešija
  • član Ivica Klemenčić
  • član Stjepan Klemenčić

Iz navedenog popisa članova formirati će se komisije na nivou DVD-a koje će voditi pojedine segmente rada i poslovanja.

Također, odlučeno je da se skupštini i tijelima VZG-a Sveta Nedelja za predsjednika predloži Goran Škarić, za zapovjednika VZG-a Sveta Nedelja Ivo Skopljak te tajnika VZG-a Ivica Petravić. Daljnji saziv sastaviti će se sukladno praksi i statutu od delegata koje će društva predložiti.

Zadaci za 2009. g. su prvenstveno animacija na operativnom djelovanju, te će se napraviti plan za izvođenje vježbi.

Definiran je termin održavanja 13. Kupa Kerestinca – 06.06.2009.

U planu je i posjet prijateljskom društvu FVW Weillersbach a termin posjeta je od 24.-26.07.2009.

Odlučeno je da se proslava 55 godina rada i postojanja DVD-a Kerestinec koju obilježavamo ove godine, održi uz prigodnu svečanost u jesenskom periodu.