U POTRAZI ZA NOVOM DJEČJOM NATJECATELJSKOM EKIPOM…KOL’KO NAS IMA :-)

Na samom početku i današnjeg susreta ponovno smo se obradovali vidjevši veliki broj djece – potencijalna ekipa djece, svojim ponovnim dolaskom, čine nove članove DVD-a Kerestinec!
Iz godine u godinu broj članova je sve veći i veći na što smo posebno ponosni.
Prošlogodišnji članovi novopridošlima su pokazali način i pravila izvođenja vježbe. Novopridošli članovi pokazali su svoje oduševljene brzinom starijih članova i želja za što bržim uključivanjem i savladavanjem pravila vježbe time je postala još izraženija.
Nakon toga uslijedilo je testiranje svih članova dječje ekipe u brzini i spretnosti, u svrhu određivanja budućih uloga u vježbi. Brzina i spretnost članova testirana je kroz igru i međusobno natjecanje. Prilikom toga primijećena je razvijena gruba motorika primjerena dobi djece.
Za idući susret dogovoreno je dodjela uloga te praktično izvođenje vježbe.
Veselimo se idućem susretu!