U POTRAZI ZA NOVOM DJEČJOM NATJECATELJSKOM EKIPOM…POSJET ŠKOLI

U srijedu, 07.svibnja, 2008., prošlogodišnje voditeljice dječje ekipe, Lana Klemenčić i Andrea Pujić, posjetile su područnu školu Kerestinec. Obišle su pet razreda, pozivajući djecu od prvog do četvrtog razreda da se priključe radu natjecateljske ekipe djece. Pri tom posjetu objašnjeno je izvođenje vježbe demonstrirajući rad s brentačom. Podijeljen je i kreativni letak za roditelje u kojem su ukratko, općenito navedene pozitivne strane uključivanja djece u članstvo DVD-a kao što su: razvijanje socijalnih, komunikacijskih i kognitivnih vještina, razvijanje motorike i tjelesne koordinacije, prijateljskih odnosa, priprema za uključivanje u društveni život, a također putovanja s vršnjacima i upoznavanje različitih krajolika, te putovanja na izlete i natjecanja.
Ujedno su navedeni ciljevi i zadaci dječje ekipe. Djeca, a također i njihovi roditelji, pozvani su da dođu u subotu, 10.05.2008. u 16 sati u prostore DVD-a Kerestinec.