U POTRAZI ZA NOVOM DJEČJOM NATJECATELJSKOM EKIPOM… Samo hrabro naprijed!!

Današnji susret donio je nove prevrate vezano uz voditelje i članove muške dječje ekipe i ženske ekipe III / 1a.
Danas je donešena konačna odluka vezano uz sastav ekipe i podjele uloge voditelja.
S obzirom da mušku dječju ekipu čini dvanaestero djece, većim dijelom dječaci, međusobnim dogovorom voditelja ekipa, dogovoreno je da će voditelj muške dječje ekipe biti Ivica Klemenčić u suradnji sa Darkom Fumić.
Vezano uz žensku ekipu III / 1a, iako je u samom početku bio manjak djevojčica, u periodu od svega nekoliko dana, velikom željom i angažmanom članica ženske ekipe, uspjele su privući pažnju jedne djevojčice iz Male Gorice koja se je danas po prvi puta, zajedno s ostalim članicama ženske ekipe, upoznala s opremom i načinom izvođenja vježbe III / 1 a.
Testirana je brzina djevojčica na temelju čega su podijeljene uloge u ekipi. Članice su pokazale želju za daljnjim vježbanjem, iako su postale svjesnije težine zadatka te da je dugi put pred njima za postizanje značajnijih rezultata na natjecanjima.

Napokon možemo reći da je svjetlija budućnost DVD-a Kerestinec što se tiče novih članova i nastavak dosadašnje uspješne tradicije.
Samo hrabro naprijed!!