U POTRAZI ZA NOVOM DJEČJOM NATJECATELJSKOM EKIPOM…STIGLI SU, STIGLI :-)

Na samom početku današnjeg susreta obradovali smo se vidjevši da je odaziv na sastanak bio znatno veći nego proteklih godina. Osim poznatih lica, prošlogodišnjih članova, pojavili su se i potencijalno novi članovi, njih desetak, te dvoje roditelja u pratnji.
Nakon predstavljanja svih pridošlih, voditeljice su objasnile očekivanja, prava i obveze svih članova dječje natjecateljske ekipe. Ujedno je napomenuta i mogućnost odlaženja na natjecanja, što se prisutnima posebno svidjelo. Nakon toga uslijedilo je objašnjenje izvođenja vježbe s brentačama, koje su demonstrirale prošlogodišnje članice.
Prema dosadašnjem odazivu djece, postoji realna mogućnost formiranja jedne muške i jedne mješovite dječje ekipe, s obzirom da su se odazvale i dvije djevojčice.
Osim djece do 12 godina, došlo je i šestero nešto starijih članica (starijih od 12 godina), te je nastala ideja o još jednoj potencijalnoj ženskoj ekipi III / 1a, koja bi vježbala uz dosadašnju žensku ekipu koja djeluje protekle tri godine.
Slijedeći susret dogovoren je za ponedjeljak, 12. svibnja, 2008. godine u 17 sati.
U iščekivanju se veselimo prvoj vježbi…