3. KUP STRMCA I GRADSKO NATJECANJE VZG-a SVETA NEDELJA

U nedjelju 14.09.2008. održano je vatrogasno natjecanje pod nazivom “3. Kup Strmca” koje se odvijalo u sportskom centru Lazina na nogometnom igralištu NK Sava Strmec, a otvorio ga je gradonačelnik grada Sveta Nedelja Drago Prahin. U sklopu ovog natjecanja ujedno je održano i Gradsko vatrogasno natjecanje za natjecateljske ekipe iz VZG-a Sveta Nedelja, a nastupilo ih je ukupno 7 . U konkurenciji III/1a Ž ekipa DVD-a Sveta Nedelja i DVD-a Kerestinec, u muškoj A konkurenciji DVD Kerestinec,DVD Rakitje, DVD Strmec i DVD Sveta Nedelja te u muškoj B ekipa DVD-a Sveta Nedelja. Od vatrogasaca djece 6-12 g nastupila je M ekipa iz DVD-a Rakitje.

Natjecanje su pratili delegati iz Županijske vatrogasne zajednice pod vodstvom dugogodišnjeg vatrogasnog suca gđe Veronike Sesvečanec.

U ženskoj A konkurenciji prvo mjesto osvojila je ekipa DVD-a Kerestinec ( 131,08 ) ispred DVD-a Sveta Nedelja čija je Ž ekipa osvojila drugo mjesto ( 131,27 )

U muškoj A konkurenciji prvo mjesto osvojila je ekipa DVD-a Strmec ( 88,06 ), drugo mjesto DVD Rakitje ( 90,81 ) , treće DVD Sveta Nedelja (97,99 ) i četvrto ekipa DVD-a Kerestinec (116,82 ).

Nadalje, u sklopu Gradskog vatrogasnog natjecanja nastupile su još:

u konkurenciji B natjecateljske ekipe – DVD Sveta Nedelja ( 123,15 )

u konkurenciji vatrogasaca djece M – DVD Rakitje ( 13,72 )

Na vatrogasnom natjecanju “3. KUP STRMCA” nastupilo je ukupno 16 ekipa u tri kategorije: