VII MEMORIJALNI KUP PAVAO IVANEC – SVETA NEDELJA

Dana 27.09.2008. na sportskom kompleksu “Sloga” Brezje održan je VII Memorijal Pavao Ivanec u organizaciji DVD-a Sveta Nedelja. Po hladnom i vjetrovitom vremenu nastupilo je ukupno 12 ekipa u kategoriji 3/1A “M” i 10 ekipa u kategoriji 3/1A “Ž”, također u kategoriji djeca 6-12 g M natjecalo se 5 ekipa: prvo mjesto pripalo je DVD-u Stupnik, drugo mjesto DVD-u Rakitje i treće DVD-u Deanovec dok je jedna Ž ekipa u kategoriji 6-12 g iz DVD-a Lijevo Sredičko osvojila prvo mjesto.

U muškoj konkurenciji izvođenja vježbe 3/1A prvo mjesto osvojila je ekipa DVD-a Buševec ( 32,30 ) drugo mjesto ekipa DVD-a Otok 1 ( 34,20 ) a treće mjesto ekipa DVD-a Bijela Gorica ( 38,90 )

U ženskoj konkurenciji izvođenja vježbe 3/1A prvo mjesto osvojila je ekipa DVD-a Staro Čiće ( 48,50), drugo mjesto ekipa DVD-a Odranski Obrež 1( 46,60) i treće mjesto Donja Vlahinička ( 46,90).

Ženska ekipa DVD-a Kerestinec zauzela je posljednje mjesto. Iako plasman i vrijeme izvođenja vježbe nije za pohvalu, članicama ekipe treba priznati to da su zbog iznimne volje za natjecanjem odvojile svoje vrijeme unatoč velikim obavezama – kako školskim tako i privatnim te u punom sastavu sudjelovale na još jednom vatrogasnom natjecanju održanom u susjedstvu.